1. Založit nový spolek /spoločenstvo/. 

2. Jak vstoupit do spolku? 

Spolek můžu hledat  na fóru?

K tomu potřebuji ale vědět, na jakém serveru hrajii

Stejně tak může hledat i spolek členy 

Nebo je druhá možnost, hledat spolek, či členy do spolku ve hře:

Klikni na “Funkce pro více hráčů” (dole uprostřed), poté na “Žebříček” /”Klasifikácia”/ (první ikonka v roletce shora) a překlikni z jednotlivců na “Spolek farmářů” /”Spoločenstvo”/ (záložka nahoře). Napiš do vyhledávače jméno spolku, kam se chceš přidat, a potvrď, poté klikni na jméno toho spolku a pošli žádost o přijetí /ucházať sa/ (tlačítko vlevo dole).

 

Spolek musí tvoji žádost potvrdit, a to tak, že klikne na funkce pro více hráčů, poté na spolek a na červenýho panduláka (žádosti o přijetí), tam najde tvé jméno a potvrdí. Taktéž to jde i obráceně, akorát spolek nebude hledat spolek, ale jméno v žebříčku a pošle pozvánku. Tobě pak dojde zpráva, kterou potvrdíš.

 

Poslal jsem žádost o přijetí do několika spolků a nikdo neodpověděl. Proč?

Je možné, že již spolek přijal jiné hráče a nemá volné místo, nebo nemá zájem, z nějakého důvodu o tebe. 

Pro přijetí do spolku je optimální level kolem 25, o hráče nižších levelů obvykle není velký zájem. Je potřeba vydržet, zájemců o spolky je spousta, takže jen málokterý vedoucí nebo náborář odpovídá na pouhé žádosti. K žádosti je vhodné doplnit zprávu, ve které se představíme a slušně požádáme o přijetí.

Jaké výhody a nevýhody získám vstupem do spolku?

Ve spolku se plní projekty a dělají výzkumy. Výzkumy ti zvednou cenu prodeje různých produktů. Také můžeš komunikovat (chatovat) z členy spolku. Je to oživení hry. 
Nevýhody - snad jen nutnost přispívat do spolku a výzkumů. Přispívat se může (dle pokynů vedení spolku) dolary, zlatem a sbírkovými předměty.