Projekty spolků farmářů 

Projekty slouží k pobavení spolků a zvyšování úrovně spolku, díky bodům solidarity, které při úspěšném splnění získáme. 


Čím máme více bodů solidarity, tím se nám otevírá více projektů. Projekt, které máme k dispozic, lze plnit pořád dokola. Pozor, jejich splněním, se dostáváme do vyšších úrovní projektů, tzn, že musíme splnit větší požadavky, při jejich plnění.

 

 

Spuštění projektůProjekt lze spustit, pokud zaplníme sbírku sbírkovými předměty. 
Jak vložit: Musíš si ve čtvrté záložce okna spolku zvolit projekt v levé části okna, v pravé části se zobrazí podrobnosti. Pak klikneš na zelenou šipku s krabicí přibližně uprostřed pravé části. V dalším dialogovém okně pak zvolíš požadovaný druh sbírkového předmětu a sbírka se naplní z tvé zásobárny. Tak to zopakuješ pro všechny tři sbírky a je hotovo. 

Kupuješ - li předměty za zlaté, odečte se ti z tvého herního účtu.

 

 

 

Spuštění projektu a plnění Je -li zaplněná sbírka, můžeme projekt spustit. U každého projektu je napsané, co se má plnit a jaký je na to časový interval. 
Dříve než spustíte, prosím domluvte se ve spolku. Pokud se vám nepovede projekt udělat, propadnou vám sbírkové předměty do něho vložené.

 

 

Jak získám a kde se ukládají sbírkové předměty?


Sbírkové předměty /predmety do sbierky/ se ukládají v inventáři (padají náhodně při sklizni a sběru produktů) a slouží k naplnění sbírek projektů spolku. Než je projekt spuštěn, musí některý z hráčů naplnit sbírky. Sbírky jsou u projektu celkem tři, každou může naplnit jiný hráč, ale musí vždy vložit plný počet předmětů nebo sbírku zaplatit zlaťáky.Jak vložím produkt do projektu spolku?

Produkty (kukuřici, jablka, vejce, mléko apod.) nutné pro splnění projektu spolku není potřeba do projektu nijak vkládat, stačí je sklízet nebo sbírat (a je možné je potom normálně prodat nebo použít ve výrobě). Započítávají se všechny produkty posbírané všemi členy spolku ve vymezeném čase trvání projektu.